Aplikant w Dziale Inwestycji i Remontów
Polska Spółka Gazownictwa
Olsztyn, Polska
4 d. temu

Opis stanowiska

Zatrudnienie na stanowisku Aplikant ma na celu przyuczenie do pracy w Dziale Inwestycji i Remontów. Rolą Aplikanta będzie uczenie się organizacji realizacji zadań, wspieranie administracyjnie współpracowników, współpraca ze wskazanymi komórkami organizacyjnymi, sporządzanie prostych sprawozdań.

Zadania Działu Inwestycji i Remontów opisane są poniżej :

  • zadania związane z realizacją standardów i zasad w zakresie przygotowania inwestycji i remontów,
  • wsparcie w przygotowaniu do realizacji zadań określonych w Planie Inwestycji i Planie Remontów,
  • uczestnictwo w przygotowaniu opisu przedmiotu zamówienia i w opracowywaniu projektów umów niezbędnych do realizacji poszczególnych zadań inwestycyjnych i remontowych,
  • uczestnictwo w przygotowywaniu i skompletowaniu dokumentacji projektowo kosztorysowej dla planowanych inwestycji i remontów wraz z wymaganymi uzgodnieniami, pozwoleniami i decyzjami administracyjnymi,
  • współpraca z użytkownikami terenu, podmiotami ubiegającymi się o przyłączenie, urzędami na etapie przygotowania zadania,
  • współpraca z komórką organizacyjną odpowiedzialną za obszar zakupów w zakresie renegocjowania umowy z wykonawcami dokumentacji projektowych i sporządzania stosownych aneksów i porozumień,
  • realizacja zadań operacyjnych związanych z pozyskiwaniem i regulowaniem praw do nieruchomości pod infrastrukturę techniczną w zakresie realizacji inwestycji i remontów oraz prowadzenie spraw związanych z odszkodowaniami w zakresie realizowanych zadań,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi odpowiedzialnymi za obszar obsługi klienta,
  • uczestnictwo w opracowaniu raportów, analiz, sprawozdań w zakresie realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych.
  • Wymagania kwalifikacyjne :

  • wykształcenie średnie,
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • rzetelność i umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w pracy o podobnym profilu specjalizacji.
  • Oferujemy :

  • przyuczenie do pracy w Dziale Inwestycji i Remontów,
  • rozwój zawodowy,
  • możliwość odbycia kursów, szkoleń na koszt pracodawcy,
  • Aplikuj
    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj