Administrator Systemów/Aplikacji Telco
Netia SA
Warszawa
10 d. temu

Administrator Systemów / Aplikacji Telco

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należało :

  • utrzymanie aplikacji z obszaru zarządzania procesami telekomunikacyjnymi oraz GIS,
  • wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (II linia),
  • współpraca z działami rozwoju oprogramowania,
  • wsparcie procesu wdrażania zmian w systemach informatycznych.
  • Wymagania :

  • znajomość systemów operacyjnych rodziny Unix / Linux na poziomie użytkownika / konsoli,
  • podstawowa znajomość serwerów aplikacyjnych (JBoss, Tomcat),
  • podstawowa znajomość technologii : XML / XSL, J2EE, JSP, HTML, WebServices,
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z protokołem TCP / IP,
  • mile widziana podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
  • mile widziane znajomość zagadnień GIS,
  • silna motywacja do poszerzania wiedzy,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze telco.
  • Oferujemy

    Nasza oferta dla Ciebie, to :

  • atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia,
  • pracę w kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • świetna atmosfera,
  • digital workplace oraz możliwość częściowo pracy zdalnej,
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań teleinformatycznych w codziennej pracy,
  • innowacyjne projekty,
  • oraz dostęp do X-box’a i fotel masujący, które umilą każdą przerwę w pracy : )
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych