Specjalista ds. Rekrutacji (rynek holenderski)
Beetsma Agencja Pracy
Warszawa
8 d. temu

Zadania na stanowisku :

  • samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska produkcyjne i techniczne
  • publikacja ogłoszeń, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, sporządzanie raportów z przeprowadzonych działań
  • współpraca z holenderskimi oddziałami (przyjmowanie zapotrzebowań na rekrutację, ustalanie trybu rekrutacji)
  • prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych (m.in. rekrutacje terenowe, poszukiwania alternatywnych źródeł pozyskania kandydatów)
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • doświadczenie w rekrutacji pracowników na rynek europejski
  • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie, wielozadaniowość
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy :

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o europejskim zasięgu
  • atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na rozwój
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych