BEZ DOŚWIADCZENIA
SATRUM
Łódź, Łódzkie
6 d. temu

Główne zadania : - aktywne pozyskiwanie klientów -sprzedaż, -profesjonalna analiza potrzeb klienta. Oferta : - stabilna praca w ogólnopolskiej firmie, -

szkolenia wstępne i doskonalące, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość dodatkowego wynagrodzenia, uzależnionego od uzyskanych efektów.

Wymagania : - łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami, - zorganizowanie i rzetelność w pracy, -

pełna dyspozycyjność, - mile widziane, ale niekonieczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Wszystkich zainteresowanych kandydatów, spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania aplikacji.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych