PRACA!! AGENT NIERUCHOMOŚCI
Solis Nieruchomości
Mikołów, Śląskie
4 d. temu

Biuro Nieruchomości Solis poszukuje kandydata na stanowisko agent nieruchomości (Mikołów i okolice) Wymagania : Wysoka kultura osobista Samodzielność i konsekwencję w działaniach Bardzo dobra organizacji czasu pracy Łatwość w nawiązywaniu kontaktów Minimum wykształcenie średnie Prawo jazdy kat.

B, własny samochód Zakres obowiązków : Pozyskiwanie ofert do bazy Prezentacja nieruchomości Bezpośredni i telefoniczny kontakt z klientem Obsługa transakcji Świadczenie najwyższej jakości usług Utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientami Oferujemy : pracę na etacie / własna działalność -

do uzgodnienia dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne zależne od efektów pracy Szkolenia Dobrą atmosferę Elastyczne godziny pracy Jeśli spełniasz powyższe wymagania napisz.

CV i list motywacyjny proszę wysłać poprzez poniższy formularz. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku