Specjalista ds. logistyki z angielskim B1/B2 (zarządzanie niezgodnościami dostaw)
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
Świętochłowice
11 d. temu

Dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w produkcji taboru kolejowego, poszukujemy zmotywowanych Kandydatów, gotowych na nowe wyzwania zawodowe.

Obowiązki :

  • koordynacja logistyki materiałów niezgodnych (zwrotów do dostawców),
  • śledzenie ilości powstałych meldunków
  • o niezgodności oraz uruchamianie akcji dotyczących postępowania z materiałem niezgodnym,

  • przygotowywanie oraz wysyłanie zamówień do dostawców,
  • organizacja wysyłek materiałów (zwrotów) do dostawców przygotowywanie zleceń spedycyjnych, ustalanie dat zwrotu materiału,
  • koordynacja dostaw, wyjaśnianie niezgodności w dostawach oraz wystawianie not obciążeniowych.
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek : Logistyka),
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów SAP, Excel,
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność pracy w zespole.
  • Nasz Klient oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • Aplikuj