Regionalny Kierownik Sprzedaży
Hilti
Olsztyn
17 d. temu

Kogo szukamy?

Czy rola Regionalnego Kierownika Sprzedaży kojarzy Ci się wyłącznie z celami sprzedażowymi i rozliczaniem z wyników?

Na pewno nie w Hilti. Niezależność, partnerstwo i prestiż - tak zarządza się sprzedażą w Hilti.

Szukamy managera z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w dowolnej branży, skoncentrowanego na budowaniu własnej ścieżki kariery i gotowego na międzynarodowy rozwój w dynamicznej i innowacyjnej organizacji.

Kim jesteśmy?

Dostarczamy innowacyjne narzędzia, technologie, oprogramowanie i usługi dla branży budowlanej. To, co nas wyróżnia, to nacisk jaki kładziemy na rozwój ludzi.

Nasza firma, zatrudniająca 24 000 osób ma swoje placówki w ponad 120 krajach. W Polsce zatrudniamy ponad 400 osób. Nasze unikatowe podejście do globalnego rozwoju pracowników sprawia, że już niejednokrotnie byliśmy laureatami konkursów dla najlepszych pracodawców na świecie, również w Polsce.

Wierzymy, że to właśnie ludzie wpływają na sukces naszej marki.

Na czym polega praca na tym stanowisku?

Dla nas dział sprzedaży stanowi serce organizacji. Regionalny Kierownik Sprzedaży pełni jedną z kluczowych ról. Nasi managerowie mają pełne zaufanie zarządu oraz samodzielność w zarządzaniu własnym budżetem czy podejmowaniu decyzji biznesowych i personalnych.

To wszystko sprawia, że ich relacja z przełożonymi (zarządem) i klientami opiera się na partnerstwie i wspólnym podejmowaniu nowych wyzwań.

Od osoby zatrudnionej na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży oczekujemy definiowania i realizacji planów sprzedażowych w przypisanym regionie.

Wymaga to bliskiej, partnerskiej współpracy z klientem, opartej na zrozumieniu jego potrzeb, lojalności oraz poszukiwaniu obopólnych korzyści.

Regionalny Kierownik Sprzedaży współpracuje z innymi zespołami managerskimi, aby w pełni wykorzystać potencjał sprzedażowy oraz profesjonalnie obsługiwać kluczowych klientów firmy.

Do Twoich zadań będzie należało także zarządzanie zespołem Terytorialnych Przedstawicieli Sprzedaży, a zwłaszcza dbałość o rozwój ich kompetencji, jak również nakreślanie kierunków działań i inspirowanie.

Uznajemy, że postępy zespołu (w zakresie osiągania wyników i rozwoju kompetencji) są bezpośrednim odzwierciedleniem pracy lidera.

Na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży sam podejmujesz ważne decyzje biznesowe i dysponujesz swoim budżetem.

Co oferujemy?

Jeżeli chcesz zdobyć kompetencje, które cechują najlepszych przedsiębiorców - poznaj nas i przekonaj się, czy tego właśnie szukasz.

Zapewnimy Ci autonomię i pełną swobodę w wyborze działań, które umożliwią Ci uzyskanie ponadprzeciętnych wyników. Pokaż nam, co potrafisz!

Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym to dla wielu z nas obszar stanowiący duże wyzwanie. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, obdarzamy ich zaufaniem i dajemy pracownikom możliwość wyboru odpowiedniego elastycznego modelu pracy zgodnego z ich indywidualnymi potrzebami i rodzajem wykonywanej pracy.

Dlaczego mam złożyć aplikację?

Jesteśmy zgranym zespołem. Kiedy tylko przekroczysz próg naszych drzwi od razu sam się o tym przekonasz i poczujesz tę niepowtarzalną atmosferę na własnej skórze.

Jesteśmy pewni, że w każdej organizacji Hilti poczujesz to samo jesteśmy prawdziwie globalnym zespołem. Dlatego nic nie szkodzi, jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia w budownictwie.

W Hilti osiągniesz sukces dzięki swoim umiejętnościom, osobowości i pracy zespołowej, a doświadczenie w branży budowlanej ma drugorzędne znaczenie.

Oczekujemy od Ciebie :

 • wykształcenia wyższego
 • doświadczenia w zarządzaniu pracą zespołu, wyznaczaniu zadań i wpieraniu w ich realizacji oraz umiejętności coachingowych
 • doświadczenia zawodowego w sprzedaży lub marketingu
 • umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami
 • wysokich zdolności analitycznych i interpersonalnych
 • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
 • umiejętności myślenia strategicznego i biznesowego
 • chęci rozwoju w strukturach międzynarodowych Hilti
 • gotowości do podróżowania po całej Polsce i za granicę
 • energii, odwagi i chęci wychodzenia ze strefy komfortu
 • Jeśli weźmiesz udział w rekrutacji masz szansę wziąć udział w jednodniowym Assessment Center - dzięki temu narzędziu poznasz swoje najmocniejsze kompetencje biznesowe oraz obszary do rozwoju W ramach procesu rekrutacyjnego zabierzemy Cię również na jednodniową wycieczkę w teren , która da Ci wyobrażenie o charakterze pracy i osobowości naszych pracowników.

  Jeżeli chcesz zobaczyć na czym polega partnerstwo w biznesie oraz mieć wpływ na budowanie marki premium rozpoznawanej wśród profesjonalistów na całym świecie - aplikuj.

  Klikając aplikuj, zostaniesz przekierowany do naszego formularza rekrutacyjnego, gdzie zostaniesz poproszony o podstawowe dane oraz hasło.

  Dowolnie wybrane przez Ciebie hasło pozwoli Ci założyć konto w naszym systemie rekrutacji. Dzięki temu będziesz mógł w razie potrzeby edytować podane informacje oraz aplikować na kilka różnych stanowisk w Hilti.

  Aplikuj
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając na "Continue ", zgadzasz się, że neuvoo gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe, które dostarczyłeś w tym formularzu, aby utworzyć neuvoo konto i zapisać się na nasze alerty e-mail, zgodnie z naszymi Polityka prywatności . Użytkownik może wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, wykonując czynności .
  Kontynuuj
  Formularz wniosku