Opiekun/ka seniora w Niemczech
Hausengel International Polska
Poznań, Wielkopolskie
10 d. temu

Hausengel (wpis KRAZ nr 10603) jest przedsiębiorstwem rodzinnym, które oferuje zadowolonym opiekunkom wyselekcjonowane i sprawdzone zlecenia już od 2005 roku.

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że jedynie z sercem możemy osiągnąć sukces. Dlatego nasze koordynatorki codziennie starają się zapewnić Państwu zasłużony szacunek, bezpieczeństwo, partnerstwo, a przede wszystkim wsparcie.

Zachęcamy, aby stali się Państwo częścią rodziny Hausengel i poczuli kompleksową opiekę ! Nasza oferta : - Możliwość negocjacji wynagrodzenia.

 • Legalność, partnerstwo i przejrzyste warunki. - Wszystkie umowy i dokumenty w języku polskim. - Przejrzysta umowa i pakiet ubezpieczeń w Niemczech.
 • Szeroki wachlarz dokładnie sprawdzonych zleceń. - Bezpłatne szkolenia w języku polskim zakończone niemieckim certyfikatem IHK.
 • Opłacamy kurs językowy w kwocie 75€. - Wsparcie osobistego koordynatora we wszystkich sprawach, a w nagłych przypadkach dostępność 24 h na dobę 365 dni w roku.
 • Przejmujemy wszelkie kwestie formalne. - Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu zlecenia. - Brak opłat za pośrednictwo i zwrot kosztów podróży.
 • Premie specjalne z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy oraz Program Premiowy Kompleksowa Opieka z atrakcyjnymi nagrodami.
 • Hausengel to partner dla Państwa, jeśli : - Chce Pan / Pani pracować w Niemczech i zarabiać w euro. - Posługuje się Pan / Pani językiem niemieckim przynajmniej w stopniu komunikatywnym i chce odświeżyć jego znajomość.

 • Ma Pan / Pani wiele serca i zrozumienia dla osób wymagających opieki. - Chce się Pan / Pani poczuć otoczony / otoczona kompleksową opieką ! Zapraszamy do kontaktu!
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku