Ślusarz - podstawa + premie
Adecco Poland Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie
4 d. temu

Posiadasz doświadczenie w pracy jako ślusarz i znasz rysunek techniczny? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Dla naszego Klienta, firmy MAHLE Behr w Ostrowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydatów na stanowiska : Ślusarz Aplikuj i dołącz do naszego zespołu! Oferujemy : umowę o pracę tymczasową z realną perspektywą stałej pracy (płatne urlopy, L4, ZUS) od każdej zarobionej złotówki odprowadzamy składki pracę od poniedziałku do piątku, dwie zmiany atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia premię frekwencyjną premię motywacyjną miłą i przyjazną atmosferę pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pakiet benefitów (min.

ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy) Oczekujemy : wykształcenia min. zawodowego chęci do podjęcia długofalowego zatrudnienia znajomości rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych zdolności manualnych, technicznych Wyślij SMS o treści PRACA na nr 723 190 493, a skontaktujemy się z Tobą lub naciśnij przycisk APLIKUJ , by wysłać nam swoje CV już teraz.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2.

Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych.

Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj.

Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. wszystkie z siedzibami w Warszawie pl.

Europejski 2 wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp.

z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria.

Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania.

A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email : privacy.poland(małpa)adecco.com.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku