Client Advisor z niderlandzkim
CEE Experts by L.M. International Group
Warszawa, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Administracji międzynarodowej / Księgowości / Zakupów lub Logistyki.

Obowiązki :

  • Mailowa i telefoniczna współpraca z niderlandzkojęzycznymi partnerami biznesowymi
  • Dbanie o pozytywne relacje z klientem
  • Generowanie i zarządzanie dokumentacją
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania klientów związane z wystawionymi fakturami
  • Wymagania :

  • Biegła znajomość niderlandzkiego
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Chęć do pracy z klientami zagranicznymi
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Nasz klient oferuje :

  • umowa o pracę
  • Karta Multisport
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • dzień wolny w rocznicę zatrudnienia
  • Aplikuj