Spawacz MIG/MAG (RS/11/20)
Firma Weegree
Katowice, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski.

Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Spawacz MIG / MAG Miejsce pracy : Lommel Uwaga : Przypominamy, że nie jest wymagany test ani kwarantanna dla osób wjeżdżających na teren Belgii, w celu podjęcia pracy Opis stanowiska : Praca w firmie zajmującej się produkcją dużych elementów metalowych.

Spawanie balustrad i schodów stadionowych. Co oferujemy : Stawka : 12€ netto / h. Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia. Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas. Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki. Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu. Program "Polecaj pracę"za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy : Doświadczenia w pracy na stanowisku spawacz MIG / MAG. Dyspozycyjności, sumienności i samodzielności.

Dodatkowym atutem będzie : Możliwość wyjazdu własnym samochodem. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku