magazynier
Randstad
Gliwice, Śląskie
2 d. temu

job description

Nie masz doświadczenia w pracy na magazynie? A może masz, ale dalej chcesz się rozwijać w tym kierunku? Aplikuj i sprawdź co możesz zyskać!

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie podstawowe min 3500 brutto (uzależnione od doświadczenia)
  • premię miesięczną 30% (indywidualna oraz zespołowa)
  • codzienny darmowy ciepły posiłek
  • pakiet socjalny (m.in bony świąteczne, opieka medyczna, karta Multisport)
  • pracę w systemie rownoważnym - grafik ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • zadania

  • transportowanie palet
  • załadunek i rozładunek
  • dbałość o stany magazynowe
  • oczekujemy

  • książeczkę sanepidowską
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT lub prawo jazdy kat B
  • dyspozycyjności
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych