Doradca stałego Klienta w branży telekomunikacyjnej (WBT)
Transcom
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Twoje przyszłe zadania to : -odbieranie połączeń przychodzących od Klientów jednej z największej sieci komórkowej - zainteresowanych przełużeniem umowy -

pomoc w dopasowaniu najlepszej oferty (m.in. w oparciu o historię wykorzystania danych i wywiad); -utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami sieci komórkowej.

 • Co oferujemy? -możliwosć współpracy w myśl umowy o pracę; -podstawę + atrakcyjne premie; -elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb;
 • płatne szkolenie wstęne podczas którego przygotujemy Cię do pracy - pracujemy dla lidera w branży telefonii komórkowej! pakiet benefitów pozapłacowych, zniżki u naszych partnerów (np.
 • escape room, kawiarnie, bilard, kręgle); Poza tym mamy świetną atmosferę w firmie, a w przerwach gramy w Pliłkarzyki i odpoczywamy w relax roomie.

  Oczekujemy : -chęci do pracy z ludźmi, optymizmu i pozytywnej energii; -dyspozycyjności do pracy zmianowej (pon-niedz 7-24).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku