Kelnerka / Kelner
Piekielna Kura
Lubin, Dolnośląskie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Piekielna Kura jest restauracją zachwycającą swoich gości niesamowitymi smakami oraz obsługą na najwyższym poziomie. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Kelner / Kelnerka -

miejsce pracy : Lubin Czym będziesz zajmowała się na tym stanowisku? obsługą gości zgodnie ze standardami firmy, przygotowywaniem i podawaniem dań oraz napoi, przedstawianiem oferty, dbaniem o ekspozycję i porządek w miejscu pracy, obsługą systemu sprzedaży, kasy fiskalnej, terminala płatniczego.

Jak o Ciebie zadbamy? zapewnimy Ci umowę o pracę, zaoferujemy interesującą, dynamiczną pracę pełną wyzwań, nauczymy Cię wszystkiego, co powinnaś wiedzieć, pomożemy Ci rozwijać się poprzez udział w szkoleniach i toczących się projektach, zaoferujemy system premiowy.

Jeśli : masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji, cechuje Cię pozytywna energia i życzliwość wobec innych, wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność, jesteś gotowa do pracy w weekendy, posiadasz orzeczenie lekarskie do celów sanitarno epidemiologicznych, jesteś uczciwa i odpowiedzialna, znasz język angielski w stopniu komunikatywnym Zgłoś się do restauracji Piekielna Kura!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku