Pomoc w kuchni, dekorowanie dań Kolbudy
Manufaktura Mojego Taty
Kolbudy, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Manufaktura Mojego Taty Sp. z o.o. Sp. K. to firma rodzinna zajmująca się produkcją wyrobów garmażeryjnych dań kuchni polskiej.

Nasze produkty cechują się fantastycznym smakiem, wykonywane są z wysokiej jakości naturalnych składników bez dodatku konserwantów.

W związku z prężnym rozwojem naszego oddziału w Kolbudach, poszukujemy pracownika : pomoc w kuchni, dekorowanie dań. Od kandydata oczekujemy : -punktualność, -pracowitość, sumienność i odpowiedzialność, -umiejętność współpracy w zespole.

Zakres obowiązków : pomoc w kuchni. dekorowanie dań, pakowanie dań garmażeryjnych i wydawanie. Oferujemy : -stabilne warunki zatrudnienia oraz system premiowania, -satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, -możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, -możliwość skorzystania z karty sportowej, -rabat pracowniczy w naszych cukierniach / piekarniach, -obiady pracownicze dofinansowane przez pracodawcę.

CV prosimy przysyłać aplikacje przez formularz zgłoszeniowy. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Jeśli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez Manufaktura Mojej Mamy Sp.

z o.o. Sp. K. i Manufaktura Mojego Taty Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Kolbudach przy ul. Edmunda Nagórskiego 8 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K. i Manufaktura Mojego Taty Sp. z o.o.

Sp. K. z siedzibą w Kolbudach przy ul. Edmunda Nagórskiego 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku