Specjalista ds. content & event marketingu
Biuro Rekordów
Poznań, PL
‎4 godz. temu
source : RocketJobs

Biuro Rekordów - pomagamy ustanawiać Rekordy Guinnessa i Rekordy Polski

Jesteśmy jedyną w całej Polsce firmą, która kompleksowo zajmuje się planowaniem i organizacją wydarzeń związanych z ustanawianiem Rekordów Polski oraz rekordów Guinnessa.

Każdego dnia odpowiadamy na kilkanaście nowych zapytań o rekord od klientów z wielu różnych branż. Prowadzimy bazę aktualnych rekordów, weryfikujemy nowe osiągnięcia Polaków i jeździmy na rekordowe eventy na terenie całego kraju.

Jeżeli potrafisz otwarcie komunikować się z innymi ludźmi, zależy Ci na elastycznych godzinach pracy oraz szukasz miejsca, w którym możesz stale zdobywać nowe umiejętności i mieć realny wpływ na rozwój firmy - aplikuj do nas! ️ ️

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy : Specjalisty ds. content event marketingu

Zadania, które na Ciebie czekają :

  • Redagowanie artykułów o rekordach na platformie Wordpress.
  • Komunikacja mailowa z Guinness World Records w j. angielskim.
  • Tłumaczenie dokumentów z j. angielskiego na j. polski i z j. polskiego na j. angielski.
  • Przygotowywanie wytycznych do Rekordów Polski.
  • Sędziowanie na Rekordach Polski i koordynacja wydarzeń - rekordów Guinnessa.
  • Prowadzenie firmowych profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Linkedin, TikTok, YouTube).
  • Przygotowywanie prostych grafik do mediów społecznościowych.
  • Kontakt z dziennikarzami i działania PR.
  • Czego wymagamy?

  • Lekkiego pióra oraz umiejętności tworzenia ciekawych i angażujących treści.
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie (poziom przynajmniej B2).
  • Znajomości narzędzi content marketingu (m.in. Wordpress, Canva, profile w mediach społecznościowych).
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych i łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętności wychodzenia poza schemat i kreatywnego podejścia do pracy.
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności i terminowości.
  • Chęci stałego rozwoju i gotowości do zdobywania nowej wiedzy.
  • Mile widziane :

  • Zainteresowanie marketingiem internetowym.
  • Doświadczenie w branży eventowej.
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność obsługi programów graficznych (Adobe Photoshop, Vegas Pro itp.).
  • Co oferujemy :

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie lub o własną działalność gospodarczą.
  • Możliwość wyjazdów na wydarzenia (Rekordy Polski i rekordy Guinnessa) w całym kraju.
  • Uczestnictwo w licznych szkoleniach, webinariach, konferencjach.
  • Stały rozwój i możliwość zdobywania wiedzy z wielu różnych dziedzin.
  • Ekscytującą i pełną pozytywnych doświadczeń pracę w jedynej w Polsce firmie zajmującej się tematyką rekordów.
  • Jeśli chcesz dołączyć do młodego i energicznego zespołu Biura Rekordów, prześlij nam swoje CV wraz z kilkoma zdaniami uzasadnienia, dlaczego to akurat TY dobrze wpasujesz się do naszego teamu! Rozpocznij swoją rekordową przygodę i pomóż spełniać marzenia! ️Informujemy, że administratorem danych jest TAKOALA Spółka z o.

    o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Święty Marcin 29 / 8, 61-806 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorcz...more