Handlowiec w BHP / środki czystości - Supon Wrocław
Supon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo -Techniczne Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego
Wrocław
10 d. temu
source : infoPraca

Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne sprzętu Pożarniczego i Ochronnego SUPON Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ołbińskiej 19 poszukuje osoby na stanowisko :

Branża :

  • chemia gospodarcza
  • środki czystości
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca od poniedziałku do piątku / pełny etat
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe : część stała oraz premia zależna od realizacji założonych zadań
  • system szkoleń wdrażających
  • Obowiązki :

  • przygotowywanie ofert
  • wyszukiwanie zapytań ofertowych
  • kontakt z dostawcami i odbiorcami
  • obsługa klienta bezpośrednio w sklepie i pośrednio przez telefon email
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • Oczekiwania :

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • znajomość podstawowych programów pakietu Office
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów z dostawcami
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych