Inżynier Budowy
Grupa PCC
Wrocław, dolnośląskie, Polska
‎15 godz. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia współpraca z Kierownikiem budowy oraz zespołem wsparcia technicznego
  • kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych na terenie fabryki PCC Rokita w Brzegu Dolnym
  • analiza dokumentacji projektowej, nadzór nad dokumentacją budowy
  • pomoc w prowadzeniu dokumentacji budowy
  • optymalizacja kosztów inwestycji
  • przygotowanie zestawień rozliczeń
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • Podział czasu pracy

  • 100% Praca stacjonarna w Brzegu Dolnym
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budownictwo
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1,5 roku
  • dobra znajomości rynku budowlanego
  • umiejętność obmiarowania i kosztorysowania inwestycji
  • dobra znajomość Pakietu MS Office
  • znajomość programów AutoCAD oraz Norma PRO będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność współpracy w zespole i sprawna komunikacja
  • uprawnienia budowlane do nadzoru nad pracami budowlanymi w branży konstrukcyjno budowlanej - mile widziane lub chęć ich zdobycia w trakcie pracy
  • To oferujemy

  • ciekawy zakres obowiązków związany z pracami przy nowych uruchomieniach w branży chemicznej
  • możliwość poznania interesujących zagadnień inżynierskich na skalę przemysłową
  • możliwość zdobycia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającym się dziale inwestycji (realizacja w Brzegu Dolnym)
  • jedna lokalizacja wykonywanej pracy-Brzeg Dolny, brak konieczności częstych delegacji
  • telefon służbowy, notebook i narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, piknik rodzinny,turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego)
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Etapy rekrutacji

  • Wstępna rozmowa telefoniczna
  • Rozmowa kwalifikacyjna on-line
  • Decyzja o wyborze kandydata
  • Grupa PCC

    Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Do działu inwestycji w PCC Rokita poszukujemy inżyniera budowy, który będzie razem z doświadczonym Kierownikiem Budowy realizował inwestycję w Brzegu Dolnym.

    Jeśli interesuje Cię zakres obowiązków związany z pracami przy nowych uruchomieniach w branży chemicznej oraz możliwość poznania interesujących zagadnień inżynierskich na skalę przemysłową- dołącz do naszego zespołu!

    Wyrażam zgodę : na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu Partner Sp.

  • z o.o. siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy;
  • na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji wybranym spółkom z Grupy PCC i ich przetwarzanie przez te spółki, w celu realizacji procesów rekrutacji w tych spółkach.