Pracownik Magazynu-Wydawca
Namyang Poland Sp Zo.o.
Bieruń, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma Namyang Poland Sp. z o.o. to firma ceniąca sobie równowagę pomiędzy tworzeniem specyficznej wartości, troską o klienta, a także poszanowaniem pracowników.

Celem firmy jest dążenie do doskonałości poprzez realizację wymagań stawianych przez klienta oraz wysokie standardy technologiczne.

Firma zajmuje się montażem części do układu kierowniczego dla producentów branży samochodowej.Nasza praca zwiększa bezpieczeństwo milionów kierowców na całym świecie, daje większy komfort w prowadzeniu pojazdów i pozwala efektywniej chronić środowisko naturalne.

Aktualnie do naszej siedziby w Bieruniu poszukujemy kandydata na stanowisko : PRACOWNIK MAGAZYNU - WYDAWCA ZAKRES OBOWIĄZKÓW : 1.

Zapewnienie ciągłości procesu produkcji, dostarczanie komponentów na linię produkcyjną 2. Wydawanie towaru zgodnie z zamówieniem.

3. Obsługa wózka elektrycznego paleciak. 4. Prace porządkowe na magazynie 5. Współpraca z działem produkcji, logistyki i sprzedaży.

WYMAGANIA : 1. Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane). 2. Dyspozycyjność do pracy zmianowej. 3. Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, pracowitość, motywacja i chęć do pracy.

OFERUJEMY : 1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat. 2. Pracę w systemie dwu-zmianowym (6 : 00-14 : 00 / 14 : 00-

22 : 00). 3. Szkolenie na wózek elektryczny paleciak. 4. Dodatek frekwencyjny. 5. Świadczenia socjalne. 6. Niezbędne narzędzia pracy.

7. Pracę w rozwijającej się firmie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest NAMYANG POLAND Sp. z o.o., z siedzibą w Bieruniu ul Oświęcimska 300.

Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty pracy oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Odnosi się to również do innych danych przekazanych do NAMYANG POLAND sp.

z o.o. drogą elektroniczną, listowną, czy też osobiście podczas rozmów kwalifikacyjnych. W każdym czasie osoba ma prawo do dostępu do danych i ich poprawienia oraz żądania usunięcia.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku