Pokojówka – Niemcy, Paderborn
Perfect Job
Poznan, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce.

W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela niewielkiego, malowniczo położonego 4-gwiazdkowego hotelu o profilu wypoczynkowym i rekreacyjnym, mieszczącego się w okolicach miasta Paderborn, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku : POKOJÓWKAMiejsce pracy : Niemcy, okolice Paderborn Obowiązki : - utrzymanie porządku i czystości w pokojach hotelowych oraz miejscach ogólnodostępnych zgodnie z obowiązującymi standardami- wymiana pościeli oraz ręcznikówWymagania : - doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem porządku- komunikatywna znajomość języka niemieckiego- sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę- wysoka kultura osobistaOferujemy : - zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat- wynagrodzenie : 6,90 Euro / godz.

netto- praca od czerwca 2021r. na dłuższy okres czasu- czas pracy : około 172 godziny miesięcznie- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie na terenie hotelu- stały zdalny kontakt z polskim koordynatoremOsoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w języku niemieckim, ze zdjęciem) w tytule wpisując : Pokojówka Niemcy, PaderbornW aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę : "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych w innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę na udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Perfect Job Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-698 Golkowice 372 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanym w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r.

t. j .Dz.U. z 2019r., poz. 1781 ). Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Perfect Job Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-698 Golkowice 372.

Jestem świadomy / świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku