Pracownik produkcji rolet - Holandia
APN Agencja Pracy
Opole, Opolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia) certyfikat KRAZ nr 13603.

Opis oferty Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku : pracownik produkcji rolet Typ wakatu : praca tymczasowa Przewidywany start : praca od zaraz Długość kontraktu : min.

8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok Miejsce pracy : Best - Holandia Stawka 10,30 euro brutto Zakład zajmuje się produkcją i montażem różnego rodzaju rolet i markiz Wymagania - dyspozycyjność i zaangażowanie, - zdolności manualne, - dobra znajomość j.

angielskiego lub holenderskiego. Oferujemy - holenderską umowę o pracę, - legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu), - tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto, - możliwość skorzystania z zakwaterowania pracodawcy (płatne max.

75 euro / tydz.) - ubezpieczenie (płatne 20,65 euro / tydz), - możliwość stałej współpracy, - pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Dodatkowe informacje Informacji udzielamy również telefonicznie : tel. 0048 / 77 42 30 600 tel. 0048 / 77 44 18 475 pon.

pt. od 9 : 00 17 : 00 lub w naszym biurze : Agencja Pracy APN 45-064 Opole, ul. Kołłątaja 8 / 4-5 Jeśli jesteś młody, energiczny i chętny do pracy - zgłoś się do nas już dziś! Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.

08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku