AP/AR Accountant z j. francuskim - praca zdalna
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Gdańsk, pomorskie, Polska
2 d. temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

AP / AR Accountant z j. francuskim - praca zdalna

Numer referencyjny : jaku

Miejsce pracy : Gdańsk

Zakres obowiązków :

  • Weryfikacja danych w systemie,
  • Księgowanie faktur zakupowych zgodnie z zasadami rachunkowości,
  • Monitorowanie terminów płatności,
  • Kontrola realizacja płatności,
  • kontakt z telefoniczny oraz e-mailowy z klientami
  • Raportowanie do innych oddziałów firmy
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennej pracy.
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego (min. B2)
  • Wykształcenie kierunkowe będzie atutem,
  • Obycie korporacyjne,
  • Min. pół roczne doświadczenie w dziale księgowości.
  • Nasz klient oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Twórczą i swobodną atmosferę pracy,
  • Dofinansowanie do kursów językowych oraz merytorycznych.
  • Aplikuj