Nauczyciel wychowania przedszkolnego.
Pijarskie Przedszkole w Warszawie
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Niepubliczne Pijarskie Przedszkole w Warszawie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Wymagane kwalifikacje. Mile widziane doświadczenie w pracy z Dziećmi.

Oferujemy : - zatrudnienie na pełny etat z możliwością awansu zawodowego z dofinansowaniem do studiów - pracę w przyjaznym zespole - pracę w nowoczesnym budynku spełniającym najwyższe standardy - wysokie wynagrodzenie - dodatki motywacyjne (wysługa lat, dodatek za wychowawstwo, dodatek za pracę w Pijarskim Przedszkolu, motywacyjny) - pakiet socjalny (obiady, karta Multi Sportu) CV prosimy przesyłać na adres : pijarskieprzedszkole.

wawa(at)pijarzy.pl telefon kontaktowy 570 114 227. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pijarskie Przedszkole w Warszawie z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Pijarskie Przedszkole w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Siekierkowskiej 7.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku