Nauczyciel wychowania przedszkolnego.
Pijarskie Przedszkole w Warszawie
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Niepubliczne Pijarskie Przedszkole w Warszawie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Wymagane kwalifikacje. Mile widziane doświadczenie w pracy z Dziećmi.

Oferujemy : - zatrudnienie na pełny etat z możliwością awansu zawodowego z dofinansowaniem do studiów - pracę w przyjaznym zespole -

pracę w nowoczesnym budynku spełniającym najwyższe standardy - wysokie wynagrodzenie - dodatki motywacyjne (wysługa lat, dodatek za wychowawstwo, dodatek za pracę w Pijarskim Przedszkolu, motywacyjny) -

pakiet socjalny (obiady, karta Multi Sportu) CV prosimy przesyłać na adres : pijarskieprzedszkole.wawa(at)pijarzy.pl telefon kontaktowy 570 114 227.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pijarskie Przedszkole w Warszawie z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Pijarskie Przedszkole w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Siekierkowskiej 7.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku