Specjalista ds. marketingu
Desportivo
Tarnów, Polska
3 d. temu

Twoje zadania :

  • Współpraca przy tworzeniu kampanii marketingowych i akcji promocyjnych,
  • Zarządzanie narzędziami marketing automation,
  • Tworzenie scenariuszy automatyzacji z wykorzystaniem wszystkich dostępnych kanałów,
  • Prowadzenie kompleksowych kampanii e-mail marketingowych, zarządzanie bazami e-maili, planowanie higienizacji i tworzenie newsletterów,
  • Udział w projektach, ukierunkowanych na wszechstronny rozwój biznesu,
  • Nadzór nad komunikacją na poszczególnych etapach ścieżki zakupu,
  • Zarządzanie jakością komunikacji na stronie internetowej,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Monitoring i analiza działań konkurencji,
  • Monitorowanie oraz analiza działań, wyciąganie wniosków, planowanie zmian, raportowanie bieżących działań,
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi.
  • Doceniamy :

  • Znajomość najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań marketingowych,
  • Lekkie pióro i łatwość pisania wciągających tekstów,
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu,
  • Zainteresowanie marketingiem internetowym i chęć rozwoju swojej wiedzy w tym obszarze,
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami,
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami marketing automation,
  • Kreatywność i pozytywne nastawienie,
  • Sumienność i dobrą organizację pracy,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole,
  • Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Oferujemy dla Ciebie :

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, w oparciu o umowę o pracę lub b2b (Umowa o pracę 4 200 4 700 zł brutto / mies.
  • KONTRAKT B2B : 5 150 - 5 700 zł netto (+ VAT) / mies.),
  • Przyjazną atmosferę pracy, pracujemy z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi,
  • Nieograniczone możliwości rozwoju - jeśli chcesz zdobywać nowe kompetencje, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc,
  • Możliwość doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach,
  • Sprecyzowane zadania i cele - zawsze wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły,
  • Najnowocześniejsze narzędzia pracy,
  • Zniżki pracownicze na asortyment sklepu.
  • Zgłoś tę pracę