Murarz
Work4YouGlobal
Holandia
5 d. temu

OFERUJEMY

Rodzaj umowy : Umowa agencyjna

Wymiar pracy : pełny etat

Ilość dostępnych etatów :

Masz doświadczenie w układaniu cegły i stosowaniu różnorodnych wiązań murarskich?

Aplikuj! Mamy pracę dla Ciebie!

Oferta pracy krótko lub długoterminowej, dla kandydatów indywidualnych lub teamów 2 osobowych

  • z komunikatywną znajomością j. angielskiego i prawem jazdy oraz VCA i BSN
  • Przyjedź w weekend - start pracy od poniedziałku!

    Miejsce pracy : różne rejony Holandii

  • Pracodawca oferuje :
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień :

  • 12 - 14.5 € netto / h na umowie holenderskiej (pierwsze wynagrodzenie w drugim tygodniu pracy)
  • 12 - 15 € netto / h na umowie litewskiej (pierwsze wynagrodzenie w drugim tygodniu pracy)
  • 14 - 16 € netto / h na umowie portugalskiej (pierwsze wynagrodzenie w trzecim tygodniu pracy)
  • Język : angielski

  • Prześlij nam :
  • Aktualne CV w j. angielskim (sprawdź, czy wpisałeś aktualny nr telefonu, oddzwonimy)

    W trakcie interview porozmawiamy po angielsku o Twoim doświadczeniu zawodowym i planach na najbliższe tygodnie.

    Przypominamy! Zapewnione zakwaterowanie nie jest maksymalnie wyposażone, będziesz potrzebować przyborów kuchennych, własnej pościeli, a także środków na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Co będziesz robić?
  • Będziesz wznosić ściany i mury, głównie z cegieł klinkierowych.

    Uwaga : praca na zewnątrz

    Przed rozpoczęciem pracy pracodawca przeprowadzi test kwalifikacji zawodowych, a dla osób z doświadczeniem w innych krajach niż Holandia pracodawca oferuje 2-tygodniowe szkolenie (niepłatne) - na ten czas zapewnia zakwaterowanie oraz zaliczkę w wysokości 75 €, która zostanie odjęta od pierwszego wynagrodzenia