Praca doradca klienta Lwowska 244
Handel Detaliczny Józef Pyzik
Nowy Sącz, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnię na etat w lokalizacji Lwowskiej 244 lub Chełmiec ul.Limanowska 35. Zapewniamy : -miłą atmosferę, -pracę zmianową, -

możliwość awansu. Wymagania : -wysoka kultura osobista, -zaangażowanie, -punktualność. Wynagrodzenie 2250 brutto W CV proszę umieścić lokalizację jaka jest pożądana oraz poniższą klauzulę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku