Senior Consultant SAP SuccessFactors
PwC
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii .

Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii.

Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry. Be who you are and be a game changer.

Dołącz do rosnącego Zespołu SAP w PwC Polska!

Jesteśmy 40-osobową grupą Specjalistów, których zadaniem jest wdrażanie najnowszych rozwiązań SAP dla naszych polskich i zagranicznych Klientów.

Realizujemy projekty wdrożeniowe i doradcze SAP SuccessFactors i SAP HCM. Wdrażając systemy, pracujemy razem z naszymi Specjalistami reorganizującymi funkcje HR w organizacjach, dzięki czemu nasze projekty są prawdziwymi transformacjami Biznesu Klienta.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Senior Consultant SAP SuccessFactors / SAP HCM.

Rola :

 • Udział w projektowaniu rozwiązań SAP dla klientów;
 • Udział we wdrożeniach systemu SAP SuccessFactors / SAP HCM w roli konsultanta wiodącego lub architekta;
 • Utrzymanie i rozwój rozwiązań SAP u klientów.

  Profil Kandydata :

 • Minimum 5 lat doświadczeń we wdrażaniu rozwiązań SAP SuccessFactors / SAP HCM dla klientów;
 • Znajomość architektury rozwiązań chmurowych SAP w zakresie HCM oraz modeli wdrażania i integracji dla SAP SuccessFactors;
 • Znajomość procesów biznesowych związanych z SAP SuccessFactors i / lub SAP HCM (rozwój pracowników, rekrutacja, oceny, szkolenia, sukcesja, wynagrodzenia, administracja kadrami i płacami);
 • Mile widziana znajomość :

  platformy i narzędzi integracyjnych SAP Cloud Platform,

  dostępnych API systemu SAP (Web Services, OData),

  narzędzi SAP Concur, Kronos, Fieldglass, Qualtrics,

 • narzędzi analitycznych SAP Analytics Cloud;
 • Dodatkowym atutem będzie udokumentowany udział w projekcie wdrożeniowym SAP SuccessFactors wraz z integracją z SAP S 4 HANA lub w projekcie wdrożeniowym SAP Employee Central Payroll;
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym (mile widziany język niemiecki);
 • Umiejętność pracy w zespole, szybkiego uczenia się, dzielenia się wiedzą, umiejętności analityczne;
 • Umiejętność kierowania zespołem w roli konsultanta wiodącego.

  Oferujemy :

 • Intensywną ścieżkę szkoleniową w zakresie SAP SuccessFactors oraz SAP HCM zakończoną certyfikacjami w wybranych modułach;
 • Możliwość udziału w największych i najbardziej prestiżowych projektach w branży, przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą;
 • Pracę z najlepszymi specjalistami z branży, możliwość zdobywania doświadczenia i uczenia się od najlepszych;
 • Konkurencyjny na rynku, bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych;
 • Możliwość odbywania dodatkowych szkoleń i certyfikacji oraz kontynuacji rozwoju osobistego, pełen dostęp do SAP Learning Hub i SAP Certification Hub.

  Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.

  k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek : https : / / www.pwc.pl / pl / o-nas / lista-spolek-pwc.

  html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako : PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko.

  Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np.

  targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności .

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku