Projektant instalacji fotowoltaicznych
Rohos Sp. z o.o.
Kielce, Świętokrzyskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Spółka Rohos z siedzibą w Poznaniu jest partnerem wielu międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie doradztwa personalnego oraz procesów selekcji i rekrutacji personelu niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Nasza firma tworzy zgraną oraz doświadczoną grupę profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem codziennych rozwiązań wspierających biznes.

Bardzo sprawnie operujemy w obszarze HR zarówno na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych już od ponad pięciu lat.

Rekrutacja to nasze hobby! Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem holdingu, dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatki / kandydata na stanowisko : Projektant instalacji fotowoltaicznych Zakres obowiązków : - przygotowywanie projektów fotowoltaicznych - współpraca z doradcami handlowymi - przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektu - opracowywanie dokumentacji do zakupu urządzeń pomiarowych oraz materiałów elektrycznych - kontakt z firmami instalatorskimi - współpraca z innymi działami firmy Wymagania : - wykształcenie kierunkowe - udokumentowane doświadczenie na stanowisku projektanta instalacji fotowoltaicznych - wiedza z zakresu projektowania instalacji elektrycznych według obowiązujących norm - obsługa MSOffice - znajomość tematyki ciepłowniczej (pompy ciepła), elektrycznej (fotowoltaika) - znajomość programów do projektowania - uprawnienia UDT w zakresie fotowoltaiki (mile widziane) - prawo jazdy kat.

B- sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków - umiejętność samodzielnej organizacji pracy Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie - rodzaj umowy do uzgodnienia - jesteśmy otwarci na różne formy współpracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez formularz zgłoszeniowy.

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji"

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku