SPECJALISTA D.S. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Wrocław, PL
2 d. temu

Oferujemy

 • pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie - miłą i przyjazną atmosferę pracy - atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanego doświadczenia- rozwój zawodowy, do dyspozycji sprzęt komputerowy, służbowe auto.
 • Oczekujemy

 • znajomość Prawa Zamówień Publicznych i innych aktów prawnych wymaganych do poprawnego przygotowania ofert przetargowych- min.
 • dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku- mile widziane doświadczenie na rynku usług szkoleniowych- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki : prawo, administracja- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym- znajmość obsługi programu Excel-dokładność, sumienność, samodzielność, kreatywność.

 • dobra organizacja pracy.- umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
 • Wymagane dokumenty

  Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokumentów (skany) potwierdzających kwalifikacje i dorobek kandydata ( mile widziane referencje) na adres e-mailowy rekrutacja dcp.

  wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomości (DCP / 2018 / SPECJALISTA D.S. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH).

  Uwagi

  Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje oferty pracy, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność, zgodnie z ustawą z dnia 29.

  08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku