Marketing Specialist
BPX
Katowice, Silesian Voivodeship, Poland
3 d. temu

Description

Poszukujemy ambitnej i wszechstronnej osoby, która będzie koordynować działania marketingowe dla naszego działu Business Intelligence.

Twoim głównym zadaniem będzie zwiększenie rozpoznawalności naszych rozwiązań dla biznesu, zarówno na rynku międzynarodowym (głównie UE) jak i polskim.

W tej roli otrzymasz dużo swobody działania i niezbędnego wsparcia. W zamian będziemy oczekiwali dużej samodzielności i inicjatywy do wdrażania nowych pomysłów i rozwiązań marketingowych.

Zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Product Managerem nad rozwojem i strategią promocji naszych produktów,
  • Zlecanie i koordynacja działań realizowanych przez zewnętrzną agencję marketingową,
  • Współpraca z zespołami marketingowymi partnerów produktowych BPX,
  • Kreowanie i realizacja wielokanałowych kampanii marketingowych,
  • Koordynacja zadań zlecanych zewnętrznej agencji marketingowej,
  • Stworzenie planu działań marketingowych w oparciu o strategiczne cele biznesowe firmy,
  • Określenie strategii content marketingowej i jej realizacja,
  • Organizacja webinarów, warsztatów online lub innych wydarzeń.
  • Wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze digital marketingu,
  • Przekrojową wiedzę z różnych zagadnień online : SEM, SEO, PPC, e-mail marketing, content marketing, social media,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Zdolność do efektywnego zarządzanie projektami,
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • Dociekliwość,
  • Wysokie umiejętności współpracy w zespole,
  • Otwartość i poczucie humoru,
  • Wykształcenie wyższe w obszarze marketingu lub pokrewnym,
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (min. B2).
  • Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w branży IT.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników,
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B - w zależności od Twoich preferencji,
  • Indywidualny program rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności,
  • Przyjazny zespół zbudowany z nieprzypadkowych osób, które nie zapomną o Twoich urodzinach, ślubie, narodzinach dziecka,
  • Regularne wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe bo lubimy się na tyle, że cieszy nas wspólne spędzanie czasu wolnego,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Służbowy laptop, telefon i wszelkie inne narzędzia niezbędne do wykonania obowiązków,
  • Ubezpieczenie grupowe / MultiSport / Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość pracy zdalnej aktualnie pracujemy w modelu hybrydowym.
  • Zgłoś tę pracę