Monter instalacji sanitarnych – Szwajcaria
Silverhand
Poznań, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na szwajcarskich warunkach.

Wszyscy pracownicy otrzymują szwajcarską umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej.

Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Szwajcarii. Warunek konieczny : komunikatywna znajomość j.

niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego szwajcarskiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko : Monter instalacji sanitarnych Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy : -

montaż instalacji sanitarnych -montaż sieci odpływowych -biały montaż Wymagania : -komunikatywna znajomość języka niemieckiego -

doświadczenie na ww. stanowisku -prawo jazdy kat. B i samochód Oferujemy : -zatrudnienie na warunkach szwajcarskich - szwajcarski Pracodawca (nie w delegacji) -

atrakcyjne wynagrodzenie 31,50 CHF / godz. brutto + 15,00 CHF diety -zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę -składki oraz podatki odprowadzane w Szwajcarii przez Pracodawcę -

możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna informujemy o tym) -możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy -

wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia -możliwość regularnych zjazdów do Polski -ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny -

respektowane prawo do urlopu -nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji) Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest SILVERHAND Dominik Matczak z siedzibą w Poznaniu (61-868), ul. Garbary 35 / 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Usługa dodatkowa : Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld.

Zadzwoń i dowiedz się więcej! SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku