SZEF KUCHNI
Business Bridge Group Sp. z o.o.
okolice Zbąszynia, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - obiektu hotelowo - gastronomicznego - osób do pracy, na stanowisku :

SZEF KUCHNI

Miejsce pracy : okolice Zbąszynia

Jakie będą twoje zadania na tym stanowisku pracy :

  • tworzenie atrakcyjnego menu,
  • nadzorowanie i dbanie o wysoki poziom efektywności pracy podległego zespołu, w tym tworzenie grafiku dla personelu,
  • przygotowywanie receptur i tworzenie dań w oparciu o najwyższe standardy,
  • współpraca z Działem Marketingu przy tworzeniu atrakcyjnych ofert promocyjnych,
  • kontrola i optymalizacja kosztów pracy w kuchni,
  • nadzór nad przygotowywaniem imprez okolicznościowych i firmowych,
  • zarządzanie procesami zamawiania w tym negocjowanie cen z dostawcami, racjonalne gospodarowanie towarami, a także nadzór nad gospodarką magazynową, inwentaryzacjami etc.,
  • utrzymywanie i ścisłe przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz przepisów HACCP,
  • znajomość i przestrzeganie procesów oraz standardów hotelowych, a także ścisła współpraca z Zarządem.
  • Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • masz wykształcenie min. średnie kierunkowe,
  • posiadasz praktyczną wiedzę ze znajomości technik przechowywania potraw, optymalizacji kosztów, HACCP i BHP,
  • gotowanie to twoje zamiłowanie i pasja,
  • posiadasz znajomość kuchni polskiej, międzynarodowej, a także aktualnych trendów kulinarnych,
  • masz doświadczenie w przygotowywaniu dużych przyjęć i bankietów,
  • jesteś energiczny w działaniu, zaangażowany, a także potrafisz zarządzać pracę własną i podległego zespołu,
  • cechują Cię : kreatywność, sumienność, a także dbałość o wysoką jakość i estetykę przygotowywanych potraw,
  • znasz dobrze pakiet MS Office,
  • posiadasz ważną książeczkę sanepidowską.
  • Pracodawca oferuje :

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • pracę w dynamicznym, pozytywnym i kreatywnym zespole,
  • szansę rozwoju zawodowego + szkolenia,
  • odpłatne zakwaterowanie i zniżki pracownicze,
  • możliwość korzystania z saun i basenów.
  • Aplikuj