Tool Manager (m/k)
Trenkwalder
Łódź
2 d. temu
source : infoPraca

Obowiązki :

  • nadzór nad budową narzędzi wtryskowych i zgrzewowych,
  • bezpośrednia komunikacja z narzędziowniami na etapie konstrukcji (DFM, tool 3D design / concept) nowych narzędzi, weryfikacja proponowanych przez dostawców rozwiązań, wdrażanie usprawnień już w początkowej fazie projektu,
  • udział w próbach wtryskowych / zgrzewowych dla nowych narzędzi w siedzibach narzędziowni (delegacje służbowe lokalne i zagraniczne,
  • planowanie i zarządzanie projektami z uwzględnieniem celów ekonomicznych i projektowych,
  • aktywne uczestnictwo w projektach prowadzących do zmniejszenia awaryjności narzędzi,
  • koordynacja realizacji wszelkich zmian produktowych,
  • reprezentowanie firmy przed aktualnymi i nowymi klientami, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • koordynacja realizowanych projektów wewnątrz firmy (pomiędzy działami uczestniczącymi we wdrożeniu nowego produktu), rozwiązywanie bieżących problemów podczas trwania projektu,
  • udział w opracowaniu nowych zapytań ofertowych w zakresie doboru optymalnych parametrów / rozwiązań dla narzędzi w celu minimalizacji potencjalnych kosztów wytworzenia wyrobu gotowego i samego narzędzia,
  • aktywne poszukiwanie nowych narzędziowni na rynku polskim.
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości technologii tworzyw sztucznych,
  • znajomości budowy i działania form wtryskowych,
  • znajomość zagadnień i narzędzi dot. zarządzania projektami,
  • znajomość pakietu MS Office, znajomość SAP mile widziana,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość środowiska CAD,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi : TPM, Lean Manufacturing, 5S.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • udział w ciekawych i ambitnych projektach, pozwalających rozwijać swoje umiejętności
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • benefity : prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.
  • Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.