TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
Agencja Pracy Select
Kleszczów
6 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU Kleszczów

Opis stanowiska

Miejsce pracy : Żłobnica, k. Kleszczowa

Rodzaj pracy : praca stała

Zadania na w / w stanowisku :

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Usuwanie bieżących awarii i usterek.
  • Przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych wg obowiązującego harmonogramu.
  • Współpraca z innymi działami w celu poprawy wydajności maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Realizowanie zadań zleconych przez przełożonego.
  • Wymagania

    Wymagania jakie stawiamy kandydatom :

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn produkcyjnych.
  • Dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Bardzo dobra znajomość układów mechaniki, hydrauliki i pneumatyki.
  • Podstawowa wiedza z obszaru elektryki, elektroniki, sterowników PLC (Omron i Siemens) oraz instalacji w obiektach przemysłowych.
  • Uprawnienia SEP do 1kV.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, suwnicę, do spawania metodą MMA, TIG.
  • Umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, dokładność, dobra organizacja pracy.
  • Oferujemy :

  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zgłoś tę pracę