Telefoniczny Specjalista Sprzedaży Usług Medycznych
Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.
Opole, opolskie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Telefoniczny Specjalista Sprzedaży Usług Medycznych

Miejsce pracy : Opole

Twój zakres obowiązków

Zajmujemy się specjalistycznym kontaktem telefonicznym i mailowym z Rodzicami zainteresowanymi zabezpieczeniem komórek macierzystych swojego dziecka, pobieranych przy porodzie.

Co ważne! Kontakt z Klientem następuje tylko w momencie, gdy on sam wykaże zainteresowanie usługami firmy.

Nasze wymagania

Zależy nam na podjęciu długofalowej współpracy z osobą, którą cechuje pozytywne nastawienie, samodzielność i swoboda w nawiązywaniu kontaktów.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z Klientem.

To oferujemy

 • Pracę w miłej atmosferze, odległej klimatowi korporacyjnemu
 • Pracę od pn-pt w godzinach 08 : 30-16 : 30 / 10 : 00-18 : 00 / 12 : 00-20 : 00
 • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i prowizję
 • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
 • Pracę zdalną
 • Profesjonalne szkolenia przygotowujące do podjęcia współpracy
 • Benefity

 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • prywatna opieka medyczna
 • dofinansowanie nauki języków
 • dofinansowanie szkoleń i kursów
 • ubezpieczenie na życie
 • dofinansowanie wypoczynku
 • Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

  Jesteśmy największym bankiem komórek macierzystych w Polsce. Zaufało nam już ponad 400 000 Rodziców, co stanowi 85% Rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych przy porodzie.

  Jakość PBKM potwierdzają najważniejsze na świecie certyfikaty i zaufanie jakim darzą nas takie instytucje jak Ministerstwo Zdrowia, czy Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników.

  Nasze doświadczenie to także największa w Polsce, udokumentowana ilość komórek macierzystych wydanych do przeszczepień.

  Klikając w przycisk Wyślij zgadzasz się na przetwarzanie przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A z siedzibą w Warszawie, Al.

  Jana Pawła II 29, 00-867 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kadry pbkm.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

  W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

  Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy.

  W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem inspektor pbkm.pl.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku