Java Maintenance Engineer / Java Support Specialist
Rite NRG
Kiełbaśnicza, Wrocław
‎8 godz. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Opis stanowiska

Jako Support Specialist Java dołączysz do wrocławskiego biura międzynarodowej firmy będącej światowym liderem w dziedzinie digital services i konsultingu.

W swojej nowej roli dołączysz do projektu realizowanego dla największego na świecie producenta samochodów.

Codzienne zadania

  • Kontakt z kluczowymi stakeholderami
  • Ustalanie wymagań, definiowanie architektury aplikacji i projektowanie
  • Tworzenie wysokopoziomowych rozwiązań
  • Dostarczanie elementów kodu o wysokiej jakości dla różnych modułów
  • Odpowiedzialność za weryfikację leadów dla wszystkich typów testów
  • Utrzymanie i drobne prace rozwojowe dla aplikacji
  • Analiza i rozwiązywanie problemów w złożonym środowisku BI
  • Ciągłe doskonalenie systemów informatycznych
  • Wymagania :

  • Kilkuletnie praktyczne doświadczenie w zakresie obsługi i rozwoju aplikacji w Java Server Edition i Hibernate
  • Doświadczenie we wsparciu dla aplikacji
  • Znajomość baz danych (najlepiej Oracle) i architektury sieci
  • Dobra znajomość infrastruktury IT
  • Przynajmniej podstawowa wiedza i doświadczenie w pracy z frameworkiem ITIL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy na pierwszej i drugiej zmianie (6-14 i 14-22)
  • Preferowane i mile widziane :

  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Proaktywność i elastyczność
  • Orientacja na klienta
  • Znajomość dowolnego narzędzia RPA
  • Umiejętność pracy w różnorodnym, wielokulturowym zespole, z wieloma stakeholderami
  • Znajomości :
  • Java
  • ITIL
  • Architektura sieci
  • Mile widziane : Języki :

    Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Niemiecki (mile widziane)
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 8000-16000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Kim jesteśmy?

    In Rite NRG, we carry out software projects by putting together amazing, tailor-made teams of developers. What's our key?

    Combining the right technical competencies with the right cultural fit - right energy. Our leadership follows the most innovative management and cooperation methodologies.

    We manage and execute a full cycle of the project. Our areas of specialty are Enterprise Software Development, Cloud Solutions and Digitalization as well as Operations and Maintenance. Ready to join? : )