Praca dla studentów/ek i absolwentów/ek – Rozpocznij karierę w Pionie Finansów i Ryzyka
Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Warszawa, mazowieckie, Polska
‎2 godz. temu
source : Pracuj.pl

Praca dla studentów / ek i absolwentów / ek Rozpocznij karierę w Pionie Finansów i Ryzyka

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

Nie masz doświadczenia? Wystarczy, że chcesz je zdobyć! Zapraszamy studentów i absolwentów do wspólnego mierzenia się z wyzwaniami w obszarze finansów, ryzyka i bezpieczeństwa.

Ciekawy portfel projektów oraz zakres tematów, w które możesz być zaangażowany / a pozwoli Ci zdobyć kompetencje, dzięki którym zamienisz teorię w praktykę.

Jeżeli lubisz wyzwania, zapraszamy Cię do pracy w obszarach :

1. bezpieczeństwa informatycznego

2. analizy ryzyka kredytowego

3. modeli ryzyka kredytowego

4. restrukturyzacji i windykacji

5. ryzyka operacyjnego i finansowego

6. rachunkowości i sprawozdawczości

7. raportowania i analizy danych

Nasze wymagania

Najważniejsze są chęci i kreatywność! Wiemy, że masz solidne podstawy teoretyczne, teraz zapraszamy Cię do wkroczenia w świat praktyki !

Jeśli :

1. zdobywasz lub już zdobyłeś / aś wykształcenie kierunkowe

2. dobrze radzisz sobie z pracą z Ms Office (Word, Excel, Power Point)

3. miałeś / aś okazję poznać SQL, VBA, R

4. czytając tę ofertę czujesz, że jest stworzona dla Ciebie, zaaplikuj - czekamy na Ciebie!

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • hybrydowy model pracy
  • pakiet szkoleń merytorycznych
  • pracę w zespołach projektowych z ekspertami i dostawcami zewnętrznymi
  • możliwość łączenia pracy z nauką
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • dostęp do e-learningowej platformy języków obcych : angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".