Operator wózka widłowego - umowa o pracę i konkurencyjne premie
KS Service sp. z o.o.
Murowana Goślina, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Operator wózka widłowego.

ZADANIA :

załadunek i rozładunek towaru przy użyciu wózka widłowego

KOGO SZUKAMY?

Osób z wykształceniem zawodowym lub średnim, które posiadają uprawnienia na wózki widłowe ( nie muszą być UDT ). Zależy nam na gotowości do pracy w systemie III zmianowym.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny .

CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ?

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zapewniamy wysokie premie obowiązujące już podczas okresu próbnego .

Każdy z pracowników może liczyć na transport pracowniczy z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny.

Zapewniamy profesjonalne szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy możliwość zdobycia uprawnień UDT oraz przejrzyste warunki zatrudnienia.

DODATKOWE INFORMACJE

Kandydacie, nie czekaj - APLIKUJ!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 503 075 956.

Aplikując na ofertę pracy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez AGENCJĘ ZATRUDNIENIA KS SERVICE SP.

Z O.O. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE.

Aplikując na ofertę pracy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez AGENCJĘ ZATRUDNIENIA KS SERVICE SP.

Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych