Koordynator zespołu IT (z orzeczeniem) zdalnie Poznań
Grupa AF Sp. z o.o.
Poznań, Wielkopolskie
‎8 godz. temu
source : Lento.pl

Grupa AF to marka specjalizująca się w kompleksowym wsparciu firm w zakresie IT, marketingu i doradztwa biznesowego. Prowadzimy projekty i wdrażamy rozwiązania, pomagając firmom zwiększać konkurencyjność, podnosić efektywność działania oraz realizować założone cele.

Misja : Jako firma składająca się głównie z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, promujemy wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań.

Poszukujemy osoby, która będzie koordynować realizacje ciekawych programistycznych projektów i będzie szczęśliwie doprowadzać do ich końca w porozumieniu z Klientem i zespołem deweloperskim.

Część projektów może być prowadzona agile’owo. Jeżeli byłeś / jesteś programistą i chcesz nieco zmienić swoje zadania, a pozostać blisko projektów IT, to stanowisko jest dla Ciebie.

Nauczymy Cię, jak zarządzać projektami IT. Zadania - Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za wsparcie i rozwój systemów informatycznych -

Zarządzanie projektami IT - Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług. Wymagania : - doświadczenia programistyczne / obycie ze światem IT -

umiejętność zarządzania czasem i zespołem - mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami - mile widziana znajomość SCRUM -

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (patrz : misja firmy) Oferujemy : stabilne zatrudnienie umowa o pracę atrakcyjne stałe wynagrodzenie dodatki za efekty w pracy praca w trybie home-

office dostęp do firmowej biblioteczki i szkoleń Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres Prosimy o zamieszczenie informacji dotyczącej posiadanego stopnia niepełnosprawności Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.

10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych Kandydatów jest Grupa AF Sp.

 • z o.o. Wrocław, ul. Gwiaździsta 62 / 12 / 2, udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do celów rekrutacji;
 • Dane osobowe Kandydatów są gromadzone i przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem przez Grupa AF rekrutacji; Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich uzupełniania, uaktualniania, prostowania oraz żądania czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub usunięcia.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku