Praca w Holandii – wysoka stawka!- bez języka!
Agencja Pracy Contrain
Poznan, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy w Holandii w branży recyklingowej!Zaaplikuj i oczekuj telefonu od naszego konsultanta przedstawimy Ci szczegóły!Szczegóły : -praca polega na demontażu sprzętu elektrycznego i rozkładaniu go na części, a następnie sortowaniu metali-praca przy taśmie-tryb zmianowy-uprawnienia na wózki widłowe mile widziane-znajomość j.

angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem-mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnejAtuty pracy : -stawka : 13,44 euro brutto / h dodatkowo płatne nadgodziny-płatne dni świąteczne-praca bez wiekówki-praca na dwie zmiany-atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€)-legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową i ubezpieczenie na terenie Holandii-wsparcie w organizacji transportu-komfortowe zakwaterowanie-możliwość długotrwałej współpracy-pracę w firmie specjalizującej się w recyklingu żelaza, metali i elektroniki znajdującej się w tętniącym życiem Amsterdamie, oferującym przyjezdnym wiele atrakcji (liczne zabytki, muzea, teatry, kina, restauracje)-Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić 200 zł za każdą poleconą osobę do pracy*łącznie z dodatkiem urlopowym oraz wakacyjnym otrzymywanym za każdą normatywną godzinę pracy (bez nadgodzin i godzin specjalnych)Agencja zatrudnienia numer wpisu 5612Informujemy, iż Współadministratorami Pana / Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej : Contrain Poland Sp.

z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań, Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź oraz Contrain Global Sp. z o.o ul.

3 Maja 14a, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem email : kontakt contrain. pl lub marketing contrain.

plWspóładministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail : iod contrain.

pla / Pana / Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody oraz na podstawie art. 22 1 k.p.

w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.b / Pani / Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.

c / Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcyd / Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani / Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora.

Pani / Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp.

z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.e / W każdym czasie przysługuje Pani / Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych.

Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp.

z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi. W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.

f / Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22 1 k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

g / Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.

h / Pani / Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowychi / wobec Pani / Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku