Specjalista ds. handlowych (gospodarka odpadami)
HAYS Sales amp Marketing
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Specjalista ds. handlowych (gospodarka odpadami) Warszawa NR REF. : 1116513 Twoja nowa firmaNaszym Klientem jest międzynarodowa firma zajmująca się gospodarką odpadów, w szczególności odpadów przemysłowych.

Firma ta stara się wprowadzać na polski rynek nowoczesne modele zarządzania zasobami, wspiera indywidualne jednostki, organizacje oraz firmy.

Firma ta jest również jednym z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku gospodarowania odpadami. Twoja nowa rolaOsoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój relacji z obecnymi klientami.

Ponad to, nowozatrudniona osoba będzie badała potrzeby klientów, przygotowywała oferty oraz prezentowała możliwości i warunki współpracy.

Specjalista ds. Handlowych będzie mógł proponować klientom adekwatne działania z oferty firmy. Osoba na tym stanowisku analizuje rynek i bada działania konkurencji.

Co potrzebujesz, aby odnieść sukcesPoszukujemy osób z min. 2-3 letnim doświadczeniem w branży recyklingowej (odpady przemysłowe, budowlane, wtórne, chemiczne, elektrośmieci, złom) oraz z doświadczeniem w pozyskiwaniu nowych klientów.

Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem. Od kandydatów oczekujemy samodzielności, dobrej organizacji pracy, zaangażowania oraz dyspozycyjności do wyjazdów służbowych.

Co otrzymasz w zamian?Nasz Klient oferuje ciekawą pracę w zespole handlowych jednego z najbardziej rozpoznawalnych operatorów na rynku gospodarki odpadami i utrzymania czystości.

Firma zatrudnia w oparciu umowy o pracę na atrakcyjnych warunkach oraz oferuje wszelkie narzędzia do pracy : służbowy samochód (również do użytku prywatnego), komputer, telefon AplikujJeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, prześlij aktualne CV.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku