Operator wózka widłowego
DOMAX SPÓŁKA Z O.O.
Łężyce, Gdynia (okolice), pomorskie, Polska
8 d. temu
source : Praca

Firma Domax poszukuje pracowników do działu magazynu na stanowisko :

Jeżeli nie jesteś pewny czy to dla Ciebie przyjdź, zobacz, porozmawiaj

będziesz mógł sam zobaczyć jak i na jakim sprzęcie pracujemy

Zadania, które na Ciebie czekają :

  • Obsługa wózka widłowego bocznego,
  • Rozładunki / załadunki samochodów ciężarowych,
  • Odbieranie detali z produkcji i rozmieszczanie ich w magazynie wysokiego składowania,
  • Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie.
  • Nasze oczekiwania wobec kandydatów :

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych wysokiego składowania,
  • Min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka bocznego,

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym pon-pt po 8 godzin (6-14; 10-18),
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność i skrupulatność,
  • Motywacji do pracy wierzymy, że człowiek to inwestycja, dlatego chcemy współpracować
  • i rozwijać się z Tobą jak najdłużej.

    Czeka na Ciebie :

  • Umowa o pracę bez pośredników,
  • Atrakcyjny system premiowy powiększający wynagrodzenie zasadnicze (miesięczny
  • i kwartalny) oceniający postępy i zaangażowanie,

  • Praca w nowoczesnym, ciągle rozwijającym się magazynie,
  • Certyfikowana odzież roboczą (buty, spodnie, koszulki, koszule, polary).
  • Miejsce pracy w lokalizacji z dogodnym dojazdem :

  • Autobusem przystanek 100 metrów od wejścia do firmy
  • Dojazd i powrót z dworca Rumia
  • Dojazd i powrót z Gdynia Chylonia
  • Autem :
  • z okolic dworca Rumia 8 km / 12 minut
  • z okolic Gdynia Chylonia 9 km / 12 minut
  • z okolic Gdynia Witomino 11 km / 16 minut
  • Mile widziane osoby z z okolic Rumi, Redy, Wejherowa, Gdyni.

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych