Elektromonter / elektryk
Alltime-Personal-Service GmbH
Gdansk, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Firma Alltime-Personal Service GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko : ElektromonterMiejsce pracy : NiemcyPOSZUKUJEMY ROWNIEZ DOSWIADCZONYCH HYDRAULIKOW!WYMAGANIA : -przynajmniej 3 lata doświadczenia na podanym stanowisku,-komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,-certyfikat SCC lub VCA (mile widziane),-prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane),-umiejętność czytania rysunku technicznego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : -Montaż elektryki budowlanej / elektryki przemysłowej,-Praca przy montażu tras kablowych i szaf sterowniczych na podstawie schematów elektrycznych.

OFERUJEMY : -bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,-możliwosść nadgodzin,-pieniadze wakacyjne i urlopowe płacone extra,-możliwość zaliczek już po dwóch dniach pracy,-możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,-rozwój zawodowy, kursy doszkalające i językowe na koszt pracodawcy,-zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z internetem,-ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,-opieka accountmanagera, regularne wizyty na budowie i w razie problemów kontakt telefoniczny również poza godzinami pracy biura,-atrakcyjne bonusy za polecenie naszego biura nawet do 200 euro za osobę.

Alltime-Personal-Service GmbH to nowoczesna i zorientowana na przyszłość firma, która specjalizuje się w zatrudnianiu wykwalifikowanych pracowników w międzynarodowym sektorze usług technicznych.

Już od ponad 10 lat wyróżniamy się doświadczeniem w zatrudnianiu pracowników, utrzymując doskonałe relacje z Techvisie Personeeldiensten B.

V. w Holandii, co daje nam możliwość skupienia się na różnych rynkach pracy.