Kierowca KAT.C załadunek/rozładunek
Norsk Ombruk AS
Bydgoszcz, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Norsk Ombruk AS jest norweskim liderem w zakresie naprawy do ponownego użytku sprzętu AGD.Zatrudnimy doświadczonego kierowcę samochodów ciężarowych - wymagane prawo jazdy kategorii C+E, ewentualnie C oraz minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

Oczekujemy znajomości języka norweskiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację. Do obowiązków kierowcy oprócz prowadzenia samochodu będzie należeć załadunek i rozładunek artykułów gospodarstwa domowego / pralki, lodówki, zmywarki.

 • itd / .Oferujemy pracę stacjonarną, atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w załatwieniu formalności związanych z pobytem w Norwegii oraz pomoc z znalezieniu zakwaterowania.
 • Dołączając do naszego zespołu, będziesz wykonywać niezależną i odpowiedzialną pracę wśród wykwalifikowanych współpracowników.

  Staniesz się pracownikiem firmy, która cechuje się odpowiedzialnością, dba o zapewnienie dobrych warunków pracy i miłej atmosfery.

  Będziesz częścią środowiska pracy zorientowanego na rozwiązania, kompetentnego, ceniącego zaangażowanie i dobrą wolą. Dobry humor w miejscu pracy jest dla nas bardzo ważny.

  Firma zlokalizowana jest w Stokke, Vestfold, gmina Sandefjord - 15 minut od lotniska Oslo Torp.Odpowiemy na wybrane oferty.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku