Dyrektor Zakładu
Michael Page
Katowice, śląskie
4 d. temu
source : Goldenline

Podsumowanie / Job summary :

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie i realizację strategii firmy w obszarze zarządzania produkcją.

brbr

Kogo szukamy / Profile description :

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją (min. 300 osób) w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • Wiedza praktyczna w zakresie wdrażania i rozwoju narzędzi Lean Manufacturing
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Opis stanowiska / Job description :

  • Współtworzenie i realizowanie strategii firmy w zakresie zarządzania produkcją
  • Zarządzanie procesem produkcji w obrębie wybranych działów
  • Definiowanie budżetu produkcji
  • Opracowanie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Opracowanie rozwiązań pozwalających na optymalizację procesów produkcyjnych
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Rozwój narzędzi Lean Manufacturing w zakładzie
  • Nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy
  • Oferujemy / We offer :

  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w organizacji będącej liderem rynku o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość wpływu na decyzje strategiczne organizacji w ramach zarządzanego obszaru
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zgłoś tę pracę