Remote Frontend Developer
Software-House.eu sp. z o. o.
Krakow, Poland
4 d. temu
source : Just Join IT

Bootstrap (nice to have)

Angular Material (nice to have)

Kim Jesteśmy?

Zespołem profesjonalistów, ludzi z pasją, którzy razem tworzą software-house.eu .

Co robimy?

Dostarczamy Klientom rozwiązania IT, budujemy systemy informatyczne oraz aplikacje webowe i mobilne.

Kogo poszukujemy?

Osób na stanowisko Frontend Developera , szukających bezpiecznej i stabilnej Firmy, w której będą mogli rozwijać się oraz brać udział w naprawdę ciekawych i dużych Projektach.

Co powinieneś umieć pracując z nami?

Posiadać co najmniej dwa lata doświadczenia komercyjnego.

Zadania na stanowisku :

  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji webowych zgodnie z dobrymi praktykami programistycznymi
  • Ścisła współpraca z zespołem backend w celu zapewnienia optymalnego działania aplikacji
  • Analiza specyfiki rozwiązań i sugerowanie podejścia do realizacji
  • Stack technologiczny , który wykorzystujemy w naszych projektach :

  • React.js
  • Co możemy Ci zaoferować?

  • Jesteśmy otwarci na wybraną przez Ciebie formę współpracy (Umowa o pracę, umowa zlecenia, umowa o dzieło)
  • Pracę zdalną lub hybrydową (Poznań / Szczecin)
  • Elastyczne godziny pracy - sam decydujesz o której rozpoczynasz pracę
  • Niekorporacyjne podejście do pracy
  • Długoterminowe, międzynarodowe projekty
  • Szkolenia merytoryczne - naszą wartością są ludzie, ich wiedza i doświadczenie, dlatego wspieramy ich rozwój finansując szkolenia
  • Lekcje języka angielskiego (prowadzone zarówno przez Polskich lektorów, jak i native speaker-ów)
  • Kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną (LuxMed)
  • Zgłoś tę pracę