Pracownik ogólnobudowlany
InterKadra Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Do Twoich obowiązków będzie należało : - Remont pokoi hotelowych, - Proste prace hydrauliczne, - Biały montaż urządzeń sanitarnych, - Malowanie, odświeżanie ścian w pokojach, - Montaż płyt karton gipsowych,tynkowanie, - Układanie płytek na niewielkich powierzchniach, jak w prywatnych mieszkaniach.

Oczekujemy : - Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - Znajomości języka francuskiego lub angielskiego- mile widziana, - Chęci do pracy, - Gotowości do wyjazdu.

Mamy do zaoferowania : - Atrakcyjne wynagrodzenie około 10 000-12 000 pln netto, - Dodatek żywnościowy 10 euro brutto za dzień pracy, - Darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach (wspólne mieszkanie na 2os) - Dużo nadgodzin płatnych dodatkowo +25% i +50% do podstawowej stawki, - Dodatek transportowy za przejazd Francja / Polska : 141 euro brutto / 3msc, - Dodatkowe ubezpieczenie HESTIA od następstw nieszczęśliwych wypadków, - Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, - Pomoc przy organizacji wyjazdu i opieka biura przez cały okres trwania kontraktu, - Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, - Możliwość długotrwałej współpracy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku