Młodszy Administrator Aplikacji
CEE Experts by L.M. International Group
Łódź, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.

M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np.

tajemniczy klient, inwentaryzacja czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO / SSC.

Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Jesteśmy aktywnym członkiem Polsko-Izraelskiej Izby Handlowej pomagając izraelskim firmom rozpoczynać działania w krajach Unii Europejskiej, zaś polskim przedsiębiorcom pomagamy budować relacje i kontakty w Izraelu.

Zakres obowiązków :

  • Wsparcie użytkownika końcowego w zakresie Obsługi Systemu Windows, Pakietu MS Office oraz biurowego Pracy w Środowisku sieciowym
  • Administracja systemem ERP Microsoft Dynamix 365 i Webcon
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z aplikacjami klienckimi systemu ERP
  • Prowadzenie HelpDesk, reakcja na zgłoszenie pomoc doraźna
  • Instalacje, rekonfiguracje i serwis komputerów PC i Urządzeń pochodnych w zakresie sprzętowym i Oprogramowania
  • Instalacje i rekonfiguracje Środowiska sieciowego Firmy
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi, nadzór nad dostarczaniem i odbiorem sprzętu
  • Nadzór nad poprawnością działania SpiceWorks
  • Analiza poprawności wykorzystywania zasobów Firmy przy pomocy SpiceWorks i inne
  • Wymagania :

  • Znajomość pracy w środowisku sieciowym windows, konfiguracja drukarek sieciowych, zarządzanie uprawnieniami.
  • Znajomość MS Office Excel, Word, Access na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie na stanowisku HelpDesk (2nd line) lub administratora IT
  • Praca w środowisku VPN, domenowym, Active Directory
  • Znajomość systemów operacyjnych : Windows Server 2008 i w górę, Linux
  • Bazy danych : DB2, MySQL, Microsoft SQL Express
  • Narzędzia : Sharepoint, Spiceworks, MS Office prof 2010 / 2013 / 360 (Excel VBA, MS Access,
  • Nasz klient oferuje :

  • Profesjonalny program szkoleniowy dostosowany do potrzeb kandydata - szkolenia Microsoft
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP lub działalność gospodarczą
  • Benefity : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport
  • Rozwój pod okiem doświadczonych specjalistów
  • Nowoczesne biuro w Centrum Warszawy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych