Betonist
G+P Izomont
Włocławek, Polonia
2 d. temu
source : Europajobs

FIRMA G+P IZOMONT SP. Z O.O. z siedzibą we Włocławku przy ul. Smoczej 5, zatrudni pracownika na stanowisko : ZBROJARZ-BETONIARZ-OPERATOR MASZYN praca na zakładzie prefabrykacji na terenie Niemiec.

Poszukujemy ambitnych ludzi, chętnych do pracy. ZADANIA - obsługa maszyn zbrojarskich - wykonanie form montażu na stołach - wiązanie stali zbrojeniowych - włożenie w formy zbrojenia i zamontowanie wbudowanych elementów - zabetonowanie i obróbkę betonu - kosmetykę wykonanych elementów - terminowa realizacja budowy zgodnie z jej harmonogramem WYMAGANIA - wykształcenie minimum zawodowe - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem - obsługa maszyn zbrojarskich i do prefabrykacji stali - znajomość wiązania stali zbrojeniowej - mila widziana znajomość rysunku technicznego - uprawnienia do obsługi suwnicy i wózków widłowych będzie dodatkowym atutem - zaangażowanie i chęci do pracy OFERUJEMY : - umowę o pracę - bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia - stawka godzinowa ustalana jest indywidualnie w zależności od posiadanych kwalifikacji - premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy - kandydatom branży budowlanej gwarantujemy przeszkolenie stanowiskowe - niezbędne narzędzia pracy - udział w realizacji prestiżowych inwestycji za granicą - gwarantujemy zakwaterowanie i pokrywamy jego koszty - przyjazne i komfortowe warunki pracy Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na nasz e-mail lub kontakt telefoniczny z dopiskiem Zbrojarz-betoniarz-operator maszyn DOŁĄCZ DO NAS.

 • ZAPRASZAMY! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji .

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku