Konsultantki bez doświadczenia zarobki od 3000pln
EWATEX
Warszawa, Mazowieckie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

Przyjmiemy bez doświadczenia na stanowisko Konsultantki ds klienta B2B W przeciwieństwie do innych pracodawców nie szukamy idealnych kandydatów - dla Nas każdy jest NIEPOWTARZALNY.

Szukamy osób kreatywnych, komunikatywnych, dyspozycyjnych od zaraz. Liczy się dla nas GOTOWOŚĆ DO PRACY ! Gwarantujemy : - stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa) + premia + prowizja ( w zależności od okresu zatrudnienia) - po okresie próbnym (realne 4000 - 8000zł / m-c) - wynagrodzenie co miesiąc, co tydzień premie.

 • możliwe bezpłatne zakwaterowanie - przyjazną atmosferę w pracy TY DECYDUJESZ! - możliwość przyuczenia brak Ci doświadczenia?
 • To ŻADNA PRZESZKODA ! Szkolenia, które zapewniamy pomogą Ci udoskonalić umiejętności interpersonalne i sprzedażowe, dzięki temu zdobędziesz wysokie wyniki już od początku Twojej kariery - dla najlepszych - nagrody oraz ciekawe wyjazdy -dodatkowe certyfikowane szkolenia - motywacyjną ścieżkę awansu Oczekujemy : - chęci do podjęcia długotrwałej współpracy - komunikatywności i zaangażowania - dyspozycyjności - silnej motywacji do pracy - dobrej organizacji pracy Osoby w Naszym energicznym i profesjonalnym zespole będziemy szkolić z zakresu obsługi klienta, prezentacji oraz autopromocji.

  Chętnie zatrudnimy osoby uczące się w trybie niestacjonarnym. Jeżeli nie boisz się wyzwań, zależy Ci na rozwoju, miłej atmosferze, a przy okazji chcesz zarobić konkretne pieniądze NIE SZUKAJ DALEJ ! Trafiłaś IDEALNIE ! Nie czekaj dzwoń 609 16 11 16

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku